TOTAL Česká republika
formula-e-zavody.jpg

Závody

2. a 3. prosinec 2017 - HONG-KONG (Čína) Po Pekingu 2014 (první ePrix) a 2015 se závody již druhým rokem pořádají v Hong Kongu. V této sezoně se tam budou místo jednoho konat dva závody ePrix. Protože značka DS na čínském trhu silně expanduje, očekává se mnoho čínských fanoušků.

hongkong.png
Předchozí vítěz Sébastien Buemi
Visa nejrychlejší kolo Felix Rosenqist
Směr závodu Po směru hodinových ručiček

13. leden 2018 - MARRAKESH (Maroko) Formule E pořádá závody v Africe již druhým rokem. Konají se na semi-permanentním  okruhu Moulay El Hassan, jen několik minut vzdáleném od Mediny. Je to nejdelší trať v této sezoně (3km / 2 míle) a na konci rovného úseku vozy dosahují téměř své maximální rychlosti (225 km/h, tj. 140m/h).

marrakesh.png
Předchozí vítěz Sébastien Buemi
Visa nejrychlejší kolo Loïc Duval
Směr závodu Proti směru hodinových ručiček

3. únor, 2018 - SANTIAGO (Chile) Zde se koná závod Formule E poprvé. Hlavní město Chile umístilo závodní okruh do svého centra. Start je závodu je na Santa Maria Avenue, následuje přejezd Mapocho River a dříve, než by závodníci dojeli na Plaza Baquedano, se  opět vracejí na start. Trasa okruhu s 12 zatáčkami měří 2,46 km / 1,5 míle.

santiago.png

3. březen 2018 - MEXICO CITY (Mexico) Zde se závod Formule E koná již třetím rokem. Stejně jako v obou předchozích letech závodníci pojedou na Autódromo Hermanos Rodrígues, kde je vždy žhavá atmosféra. V minulém roce bylo v Mexico City otevřeno obchodní centrum DS a zákazníci a příznivci značky DS (Mexičané milují motorsport) si jistě nenechají ujít příležitost k návštěvě závodů.

mex_english-03.png
Předchozí vítěz Lucas di Grassi
Visa nejrychlejší kolo Sébastien Buemi
Směr závodu Po směru hodinových ručiček

17. březen 2018 - SÃO PAULO (Brazílie)

Brazilci, stejně jako Mexičané, jsou velkými fanoušky motorsportu a letos se ePrix koná na území jejich státu poprvé. Trasa povede centrem města, mimo okruh Interlagos. Brazilský automobilový trh je největší v Jižní Americe.


14. duben 2018 - ŘÍM (Itálie) Další nové město v kalendáři závodů. Zde bude druhý nejdelší okruh sezony (2,84 km / 1,75 míle) s 21 zatáčkami. Odjezd i příjezd bude na známé Via Cristoforo Colombo a vozy budou objíždět obelisk ‘Di Marconi’ s Palácem italské civilizace v pozadí.

fe_circuit_maps_season_4-09.png

28. duben, 2018 - PAŘÍŽ (Francie) Pro DS vrchol sezony. Pařížský závod se koná na Les Invalides (Invalidovna), jen několik minut od DS World na ulici Františka I., ikonického místa v Paříži. Francouzský trh zaujímá v prodejních objemech DS největší podíl, značka se tedy bude snažit, aby na tento víkend přijelo do Paříže co nejvíce fanoušků, zákazníků a hostů.

paris_english-04.png
Předchozí vítěz Sébastien Buemi
Visa nejrychlejší kolo Sam Bird
Směr závodu Po směru hodinových ručiček

19. květen 2018 - BERLÍN (Německo) Formule E se opět vrací na historické letiště Tempelhof. Okruh je velmi dobře viditelný. Lze jej snadno rozeznat, protože je veden po makadamu. Jeho povrch je drsnější než na jiných závodištích. Německo je pro DS významným trhem, značka je zde dobře zavedena.

app_berlin.png

10. června 2018 - ZURICH (Švýcarsko) Tento závod bude pro Švýcarsko historickou událostí. Poslední závody se v této zemi konaly v roce 1955 (DS si na tento rok dobře pamatuje). Vláda v roce 2015 změnila příslušný zákon a umožnila pořádání závodů na okruhu, avšak pouze pro elektromobily. Formule E využije úpravy zákona jako první.

app_berlin.png

4. a 15. července  2018 - NEW YORK (USA) Stejně jako v roce 2016 se budou oba závody ePrix konat v okrsku Red Hook s výhledem na Manhattan a Sochu Svobody. Půjde o jedinečný motoristický víkend v překotně se měnící lokalitě, která souzní s avantgardními hodnotami značky DS Automobiles, kdy si zde připomeneme Sama Birda v barvách DS v roce 2017.

nyc.png
Předchozí vítěz Sam Bird / Sam Bird
Visa nejrychlejší kolo Maro Engel / Daniel Abt
Směr závodu Po směru hodinových ručiček

28. a 29. července 2018 - MONTREAL (Kanada) Také zde se konají závody Formule E podruhé. Okruh je umístěn v centru města, které miluje tento typ závodů. Vede Latinskou Čtvrtí kolem domu Radio-Canada a je mezi závodníky mimořádně oblíbený. EPrix v Montrealu bude skvělou tečkou za celou sezonou.

Registrace k odběru novinek

Podmínky ochrany osobních údajů
Uděluji tímto v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění (dále jen „ZOOU“) společnosti TOTAL Česká republika, s.r.o., IČO: 411 89 671, se sídlem Praha 8, Pobřežní 620/3, PSČ 18600, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 3582 (dále jen „Správce“) souhlas se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů v tomto formuláři, a to za účelem nabízení výrobků a služeb a zasílání obchodních sdělení.  Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji správci na dobu neurčitou. Poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů je dobrovolné. Správce poskytnuté osobní údaje zpracovává manuálně i automaticky, v rozsahu poskytnutých osobních údajů, přičemž je oprávněn provádět zpracování osobních údajů prostřednictvím pověřených zpracovatelů, a to na základě smluv uzavřených podle ust. § 6 ZOOU. Správce tímto informuje subjekt údajů a poskytuje mu výslovné poučení o právech vyplývajících pro něj ze ZOOU, tj. zejména o tom, že subjekt údajů má právo přístupu k poskytnutým osobním údajům, právo na opravu poskytnutých osobních údajů a dále má subjekt údajů v souladu s ust. § 21 ZOOU právo podat žádost o vysvětlení a žádat odstranění nežádoucího stavu, a to zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací poskytnutých osobních údajů. Správce je oprávněn osobní údaje subjektu údajů získané za účelem nabízení obchodu nebo služeb předat jinému správci, nevysloví-li s tímto postupem subjekt údajů nesouhlas.  Pokud si Kupující přeje opravit osobní údaje, které Poskytovatel zpracovává, může o tuto skutečnost prodávajícího požádat na následující e-mailové adrese: [javascript protected email] nebo na výše uvedené adrese sídla Správce. Subjekt údajů je oprávněn souhlas kdykoliv odvolat, např. odvoláním souhlasu zaslaného na e-mailovou adresu: [javascript protected email] nebo na adresu sídla správce.

Zároveň tímto uděluji souhlas se zasíláním obchodních sdělení Správce či obchodních partnerů Správce ve smyslu ust. § 7 zák. č. 484/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to až do doby odvolání tohoto souhlasu. Souhlas dle předchozí věty lze kdykoliv odvolat, a to na následující e-mailové adrese: [javascript protected email]

resizer-video.png