TOTAL Česká republika
formula-e-drivers.jpg

O závodní činnosti týmu DS Virgin Racing

Tým DS Virgin Racing Formule E je jedním ze zakládajících a vedoucích týmů šampionátu Formule E FIA – prvního světového seriálu závodů plně elektrických monopostů.

Tým vedený Alexem Taiem a trvale podporovaný majitelem značky Virgin Richardem Bransonem pracuje ve spojení s francouzským výrobcem luxusních vozů DS Automobiles. Společným cílem je urychlení inovací.

Obchodní ředitelství týmu je v Londýně, zatímco provozní úsek sídlí v novém, špičkově vybaveném centru v Silverstonu. Obě části jsou těsně provázány se značkou DS Automobiles z francouzského města Satory, která je součástí PSA Group’s Centre of Excellence.

Nyní, na startu své čtvrté sezony, patří DS Virgin Racing stále mezi dosud nejúspěšnější týmy v soutěži. Od svých začátků v sezoně 2014/2015 tým získal impozantní počet 467 bodů, pět vítězství, 13x stál na stupních vítězů, šestkrát startoval z pole position, pětkrát zajel nejrychlejší kolo a devětkrát získal ocenění fanoušků Formule E (FanBoost). To vše v rámci pouhých 33 závodů! DS Virgin Racing je také jedním ze tří týmů, které dosud zvítězily v každé sezoně Formule E.

Virgin Group si udržuje pozici vedoucí mezinárodní investiční skupiny a patří k celosvětově nejrespektovanějším značkám.  Sir Richard Branson přišel s myšlenkou založit firmu v roce 1970. Od té doby dosáhla Virgin Group mnoha úspěchů v řadě odvětví, včetně mobilních telefonů, cestování, dopravy, finančních služeb, volného času nebo zdravotnictví a lázeňství.

Další informace naleznete na stránkách www.ds-virginracing.com

 

HOMAS CHEVAUCHER

Když se v červnu 2015 spojily DS Automobiles a Virgin Racing, aby vytvořily DS Virgin Racing, bylo hlavním cílem propojit výzkumné a vývojové kapacity DS Performance a organizační a komunikační schopnosti závodního týmu ovlivňovaného lidmi jako Sir Richard Branson. S Alexem Taiem, vedoucím týmu a Xavierem Mestelanem Pinonem, ředitelem DS Performance, se týmu podařilo správně vyvážit oblasti technologie a provozu. Pro Yvese Bonnefonta, generálního ředitele DS Automobiles, je svazek značky s šampionátem  FIA samozřejmostí. "Výrobce jako DS se musí účastnit nějaké prvotřídní motorsportové disciplíny. My jsme si vybrali Formuli E, protože je to v současné době nejlepší seriál, který nám pomůže zviditelnit naši značku a výsledky naší práce na nových technologiích. Když zvážíme situaci, vezmeme v úvahu účastníky soutěže a závody, které nás čekají, je naprosto zřejmé, že jsme tam, kde máme být. "

Svým kompaktním formátem (zkušební jízdy, kvalifikace a ePrix se konají v jednom dni – poznámka editora), tím, že se odehrává v centrech velkoměst a také tím, že propaguje elektromobilitu, je Formule E pro avantgardní značku jako DS vynikajícím komunikačním prostředkem. Značka má možnost demostrovat   své kvality přímo pod okny svých zákazníků. "Nyní otevíráme každý den několik obchodních center DS a DS autosalonů po celém světě“ pokračuje  Yves Bonnefont. "Brzy budeme mít svá prodejní místa ve 200 největších městech světa a v relativně krátké době tuto kapacitu ještě zdvojnásobíme. Dnes je více než kdy jindy nutné, abychom inovativními propagačními akcemi ve velkých městech upevnili postavení naší značky a Formule E je k tomuto účelu nesporně velice vhodná.“

Registrace k odběru novinek

Podmínky ochrany osobních údajů
Uděluji tímto v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění (dále jen „ZOOU“) společnosti TOTAL Česká republika, s.r.o., IČO: 411 89 671, se sídlem Praha 8, Pobřežní 620/3, PSČ 18600, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 3582 (dále jen „Správce“) souhlas se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů v tomto formuláři, a to za účelem nabízení výrobků a služeb a zasílání obchodních sdělení.  Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji správci na dobu neurčitou. Poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů je dobrovolné. Správce poskytnuté osobní údaje zpracovává manuálně i automaticky, v rozsahu poskytnutých osobních údajů, přičemž je oprávněn provádět zpracování osobních údajů prostřednictvím pověřených zpracovatelů, a to na základě smluv uzavřených podle ust. § 6 ZOOU. Správce tímto informuje subjekt údajů a poskytuje mu výslovné poučení o právech vyplývajících pro něj ze ZOOU, tj. zejména o tom, že subjekt údajů má právo přístupu k poskytnutým osobním údajům, právo na opravu poskytnutých osobních údajů a dále má subjekt údajů v souladu s ust. § 21 ZOOU právo podat žádost o vysvětlení a žádat odstranění nežádoucího stavu, a to zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací poskytnutých osobních údajů. Správce je oprávněn osobní údaje subjektu údajů získané za účelem nabízení obchodu nebo služeb předat jinému správci, nevysloví-li s tímto postupem subjekt údajů nesouhlas.  Pokud si Kupující přeje opravit osobní údaje, které Poskytovatel zpracovává, může o tuto skutečnost prodávajícího požádat na následující e-mailové adrese: [javascript protected email] nebo na výše uvedené adrese sídla Správce. Subjekt údajů je oprávněn souhlas kdykoliv odvolat, např. odvoláním souhlasu zaslaného na e-mailovou adresu: [javascript protected email] nebo na adresu sídla správce.

Zároveň tímto uděluji souhlas se zasíláním obchodních sdělení Správce či obchodních partnerů Správce ve smyslu ust. § 7 zák. č. 484/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to až do doby odvolání tohoto souhlasu. Souhlas dle předchozí věty lze kdykoliv odvolat, a to na následující e-mailové adrese: [javascript protected email]

resizer-video.png